نیمه رجب و نیم نگاه مهدی (عج)

یا لطیف

مولا جان !!

رجب از نیمه گذشت و ما انگاری هنوز حتی نیم قدمی نزدیکتر نشدیم . خدایا ما را چه شده ؟مگر رجب ماه بندگانت نیست ؟چقدر همتمان کم است ؟ یاریمان نما و دستمان بگیر مگر شما از خاندانی نیستید که بیشترین کرمتان برای فقیرترین ها بوده و بیشترین محبتتان برای یتیم ترین ها . حال مولا جان چه کسی فقیر تر از ما سراغ داری ؟ چه فقری بد تر از فقر معرفت و محبت اصیل به شما ؟مگر فقری بالاتر از این هم هست ؟

مولا جان !!

شما که خود می دانی ! در این ماه خوبان چقدر دستمان خالی است ؟؟چقدر سرهایمان پائین است وچقدر دلمان می خواهد بیشتر رنگ و بوی خدا بگیریم . دستهایمان را ببین که چگونه دراز شده ؟مولا جان می دانم که روی برنمی گردانی؟!هر چند که شرمساریم .


                 مولا جان این دستها در آنچه می گویند صادقند ...

 

مولا جان !!

مگر تنهاییمان را در عصر واپسین نمی بینی؟؟ کجا وکی بشر  اینگونه تنها و بی کس بوده ؟چقدر نوع بشر احساس تنهائی می کند و مگر شما ولی الله نیستید ؟؟ ولی خدا یاریمان نما و دستی بر سرهای از شرم افکنده مان بکش .

مولا جان !!

چقدر سخت است که مهربانترین انسانها را بیازاری . همو که هر آن رفتار پر معصیت ما را می بیند و از کنار بی ادبی و بی معرفتیمان می گذرد . کاری که پیامبران اولوالعزم هم با پیروانشان نکردند وآن هنگام که نامه اعمالمان را به دستهای مهربانت می سپارند ، اشک می ریزی و برایمان دعا می کنی و از خداوند می خواهی که از اعمال خودت برای شیعیانت بگذارند  . . .

مولا جان !!

با این همه شرم باز هم چه پر مدعا به سراغت می آیم . چه کنیم که کرم شما و اجداد بزرگوارت آنچنان در جانمان نفوذ کرده که آنی نمی توانیم به آن امید نداشته باشیم .

یاابن الحسن باز هم چشم به درگاه پر کرمتان داریم یاریمان نما که قدری از معرفت رجبیون نصیبمان شود .

------------------------------------------------------------------------------------------

این هم هدیه کوچکی برای دوستان . دعای ماه رجب با صدای دکتر محمد اصفهانی

 

 

/ 60 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پريزاد

سلام.به روزم با (وبازهم ازدواج موقت) يا حق.

پدر(نم‌نم)-دکترکوچولو

بله...بی‌همت شده‌ايم...و اين جای تاسف دارد...سال به سال هم بدتر می‌شود...هر سال می‌گيم دريغ از پارسال...

پیاده رو

چسبید بخصوص اون هدیه کوچک (بزرگ!) ممنون

ياس

سلام حاجي خوبيد؟ خوشيد؟ سلامتيد؟ دلم واسه اينجا تنگ شده بود. ببخشيد مي‌دونيد ديگه بي معرفتيم. ولي خداييش خيلي زيبا نوشتيد. حرف دل خيلي هاست. يكيشون هم من بيچاره. حاجي! التماس دعاي فرج.

ياس

آپم بيايد پيشم.

محرم راز

سلام عليکم . وبلاک بسيار جالبی داريد .. استفاده بردم . در ظل توجهات مويد منصور باشيد انشالله يا حق

pinKy

سلام مشهد خوش بگذره منو از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید التماس دعا

زينب

سلام و درود خداوند متعال بر تو ای هفتمین ستاره درخشان آسمان ولایت....... لعنت بر ان کسانی که جام زهر را جرعه جرعه در دهانت ریختند.... سلام آپم خوشحال می شم سر بزنی

زينب

راستی من لينکتون کردم حيفه بقيه از اين وبلاگ استفاده نکنن