روزهایی که می گذرند ...

یا لطیف

 روزها به سرعت می گذرند ...
آن روزهای دور کودکی بودیم و دست در دست پدر پای به حریم کویت می گذاشتیم . آن روزها در دل می گفتیم خیلی نمی گذرد که می آیی . خیلی سخت نیست تحمل این دوری  . اما سالها گذشت و هنوز هم منتظریم .
جوانتر شدیم و باز چشم انتظار مقدمت ...
اما هنوز هم منتظریم .
حالا دیگر فکر می کنم کمی عاقل شدیم و می دانیم که امر فرجت محقق نمی شود جز آنکه کمی بیشتر همت کنیم . هم کمی بیشتر دعا کنیم و هم کمی بیشتر بیاندیشیم که این کلمه زمینه سازان ظهور یعنی چه ؟
در طی قرون متمادی بسیاری از این لغت برداشت غلط کردند و تعمدا و با اغراض خاص سوءاستفاده های زیادی کردند  و انسانهای زیادی را به انحراف و حتی در داز مدت به کفر کشاندند .
اما زمینه سازان ظهور در حقیقت چه کسانی هستند ؟
زمینه سازی ظهور در وهله اول یک امر درونی و خواسته فطری است . همه ما انسانها به نوعی آرزوی تحقق شرایط ایده آل را برای زندگی داریم و اگر انسانی در قالب حقیقی و آنگونه خداوند برای او در نظر گرفته است قرار گیرد به طور قطع خود را همیشه آماده تحقق امر ظهور آن عزیزی می نماید که قرار است جهان را آنگونه نمیاد که باید باشد . آنگونه که بارها شنیده و خوانده ایم و در دل تمنای حس خوش آن روزگارن را نمودیم .
مولا جان !!!
می دانیم که دلهای ما حتی لیاقت تمنای وصلت را ندارد ، چرا که آنکه در دل تمنای وصل عزیزی چون شما را دارد حتما به گونه ای رفتار می کند که این تمنای درونی هم نشان داده شود اما مولا جان در کرم شما هست که دستی برآری بر ما نالایقان کشی.

           


مولای من !!!
منتظریم . هرچند اینگونه منتظر بودن را انتظار نمی نامند اما چه کنیم که توانمان بیش از این نیست . مولا جان دستی بر آر و دستانی را بگیر .
اینجا همه سالهات که منتظریم . سالها از کودکی هایمان گذشته . سالهای جواتیمان هم دارد می گذرد و ما نگرانیم که نکند نیایی تا ما هم باشیم .
مولا جان !!!
بیشتر از آنکه در حسرت حس خوش دولت عاشقی ات باشیم دوستدار  زیادت روی ماهت هستیم . هرچند که این تمنا کجا و وجود ناقابل ما . . .

 

/ 12 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسانه

ای مولای من ............................... [گل][گل][گل] [گل][گل]

هد هد

سلام با مطلبی جدید درباره بهاییت به روزم منتظرم که مرا از نظرات ارزشمندتان بهره مند سازید.[گل

جواد (عرشیا)

یا صاحب الزمان این جمعه هم گذشت و نیومدی به خدا همیشه منتظرم تا جمعه بشه آخه جمعه قراره بیای همیشه منتظرم .عاشق دعای ندبه ام عاشق خودت یا مولا. غروب جمعه ها وقتی میبینم نیومدی به خدا دلم میگیره.

مسافر منتظر

سلام حمید آقا خدا قوت میدان انتظار!!! اولین باری است همچین اسمی رو میشنوم... التماس دعا[گل]

رضا ح ک

با سلام خیلی زیبا بود... ما غافلیم و او به ما توجه دارد پس وای بر هر کسی که امام خود را ناراضی کند به امید ظهورش التماس دعا

سایه

سلام از ایمیل وعکس بسیار زیبائی که فرستادید باوبلاگتون آشنا شدم وبسیار لذت بردم هم طراحی قالبتون زیباست وهم نوشته هاتون غنی وآموزنده ...گرچه وقت نشد تاهمه پستها رو بخونم اما هز همین مقدارکم هم استفاده بردم .براتون آرزوی سلامتی وموفقیت درهمه اموررو دارم . امیدوارم فرصتی بشه تا دوباره مهمان وبلاگ زیباتون باشم.راستی چرا راستکلیک رو از روی عکسها برداشتید حیفه که دیگران استفاده نکنن شاید یکی بخواد ازاین عکسا داشته باشه.به هرحال .لذت بردم به امید دیداروالتماس دعای خیر یاعلی

زنجير عشق - حميد

سلام دوست عزیز چه مناجات عاشقانه و زیبایی! خوش بحال شما دوست عزیز که اینگونه صادقانه با مولای خودت داری راز و نیاز میکنی. به امید روزی که او بیاید و جهان را پر از عدل و داد و صلح و دوستی کند. به امید ظهور عاجل انحضرت و ریشه کن شدن ظلم و ستم...بدیها و پلیدیها...به امید ظهور انجضرت . با تشکر از مطالب خوب و عرفانی شما دوست عزیز بهترینها را برای شما ارزومندم.

احمد

سلام جایزه نفیس به، بهترین پیشنهاد[چشمک] منتظرم ياعلي

ققوس

مادري چشم به راه دختر كوچولو سه ساله اش است...دستان پر مهرتان را بلند كنيد رو بسوي آسمان ... و دعا كنيد براي دخترك ربوده شده اي كه توسط پدرش به قصد فروش به تهران آورده شده ...

یک جرعه ملکوت

ای کاش بجز تو دل ربایم کس هم سفر دلم نمی شد ای کاش برای دیدن تو غفلت ز تو هایل نمی شد ای لیله قدر ماه زهرا ما را برسان به راه زهرا . با اعلام نتایج مسابقه دست چین آیینه ها بروزم . خوشحال می شم سری بهم بزنی