میلاد کریم و انتظار کرم !!!

یا لطیف

رمضان چه زود می روی ؟؟؟

                                           به کجا چنین شتابان ! ! !

نمی گویی که هنوز هیچ از برکاتت بهره نبرده ایم .

خدایا چه زود نیمه رمضان آمد ؟؟! ! چه زود باز میلاد کریم شد و حالا همه امیدمان به مولود کریم این ماه کرم است .

خدایا چه سری است میان میلاد کریم آل الله و این ماه کرم . درست آن هنگام که به میانه ماه میرسیم و دلمان می گیرد از این همه بی ادبی هایمان به آستان این ماه یاد کرامت شما می افتیم و دلمان شاد می شود .

به خود نهیب می زنیم که دیگر چه می خواهی ؟؟ حالا وقتش شده ... دیگر فرصتی نیست .

درست است که در برهوت بی معرفتیمان به آستان آل الله گم گشته ایم .

درست است که اسیر روزمرگی هایمان شده ایم .

درست است که خوب همه رفتارها و اشتباهاتمان  را توجیه می کنیم و آنی در اشتباهاتمان تدبر نمی کنیم .

درست است که عمری است داد انتظار می زنیم و هیچ نمی دانیم منتظر کیست .

اما حالا میانه این ماه عزیز شادمانیم که در آستانه شبهای پر قدر و بهای قدر می توانیم به امید کرامت کریم آل الله دستانمان را بالاتر ببریم .

خدایا شبهای قدر نزدیک است و روسیاهی ما پایانی ندارد . به کرامت مولای خوبمان حسن ابن علی ( علیه السلام ) - که کرامتش ذره ای از کرامت آستان حضرتت است - یاری نما که غافل نمانیم و آنگاه که ماه ضیافتت به پایان می رسد جز عبادک الصالحون باشیم

                             کریما دستانمان را بگیر ...

خدایا دستانمان بلند شده است . یاری نما ...

الهی العفو ...

                                        

*************************************************

پینوشت :

همیشه همکلام شدن با یادگاران جبهه برای ما نعمتی بوده است و حالا که جسارتی به ساحتشان شده است ، ما را تاب تحمل نیست .

استاد عزیزم آقای درخشنده نویسنده مجموعه داستانهای تخریبچی دوران ، ما سربازان کوچکی هستیم در برابر آرمانهای بزرگ شما . تا اخر در کنارت ایستاده ایم .

/ 13 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسافر منتظر

سلام حميد آقا قبوا باشد انشا الله که به حق اين ماه عزيز همه حاجتمندان حاجتشان ختم به خير شود... انشا الله التماس دعا

خود من

کار ندارم به فيلم مسعود خان ! ولی فکر می کنم توی مملکت ما و البته جامعه ما مباحث خيلی مهمتری وجود داشته باشه که واسش بنويسيم که وقتی دل بسوزد ، چه باک که جسم هم بسوزد! نسبت به حضرت درخشنده احترام فوق العاده ای قائلم ولی يحتمل می شه برای مسائل مهمتر نوشت که وقتی دل بسوزد ، چه باک که جسم هم بسوزد! تمت !

اميد

در این روزها دعا فراموش نشود التمای دعا یاحق

اميد

سلام امیدم احوال شما تنگ غروب و صدای خاموش با یک اعتراض آپ شدند

اميد

سلام امیدم احوال شما تنگ غروب و صدای خاموش با یک اعتراض آپ شدند

روزنامه توسعه ۹ مهر ماه

فتحی پور تصریح کرد : من به مدت 38 ماه در جبهه های جنگ حضور داشته ام و بسیاری از مسایل را شاهد بوده ام ولی مسایلی که در فیلم اخراجی ها به نمایش در آمد را ندیدم و چون مسایل فیلم مذکور غیر واقعی است برای ما سخت است. ور در خاتمه گفت : جبهه های ما از روی عشق و علاقه بود ، و اجباری نبود و هر کسی هم که می آمد با اعتقاد و ایمان در جبهه ها حضور می یافت. شایان ذکر است : روز گذشته نیز دکتر ناصر سودانی نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در حمایت از نامه تخریبچی دوران اظهار داشته بود: فیلم اخراجی ها شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را تخریب کرده است . پایان خبر.

روزنامه توسعه ۹ مهر ماه

بسمعه تعالی روزنامه توسعه مورخ 9/7/86: در ادامه اعتراضات گسترده به پخش فیلم اخراجی ها از تلویزیون و در حمایت از نامه آقای ابوالفضل درخشنده به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ، عنوان شد: اخراجی ها با احساسات و عقاید رزمندگان ما بازی کرد. دکتر ارسلان فتحی پور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت: توصیه ی تخریبپی دوران در عدم پخش فیلم اخراجی ها از تلویزیون اقدامی عاقلانه و به جا بود و ما هم بعنوان نماینده ی مجلس با ایشان هم عقیده هستیم . دکتر فتحی پور اضافه نمود: من هم پیرو تقاضای تخریبچی دوران از ریاست سازمان صدا و سیما می خواهم که با پخش این فیلم با احساسات و عقایدمان بازی نکنند و موجب رنج رزمندگان نشوند. وی در ادامه گفت: تمسخر ارزشهای ایثارگران کار خوبی نیست و این درست که فیلم های کمدی نیاز است ، نه اینکه با مسایل شهداء و رزمندگان که از خون و جان خود گذشته اند بازی کرد.

ياس

سلام و عرض ادب ... طاعات و عبادتتون قبول حق ! شهادت مولای متقیان علی ( ع ) را به شما و خانواده محرمتان تسلیت عرض می کتم . امیدوارم مورد لطف و عنایات خداوند قرار گیرید پس از او کيسه نان و رطب کو // صداي ناله هاي نيمه شب کو // خدايا کاش آن شب بي سحر بود /// که تيغ ابن ملجم شعله ور بود // اذان گفتند و ما در خواب بوديم // علي تنها به مسجد رهسپر بود // در آن شب تا قمر در عقرب افتاد // غم عالم به دوش زينب افتاد // توی اون لحظات که دلتون شکست و به خدا و آسمانها راه یافتید حقیر رو رو فراموش نکنید التماس دعا ......

سید فرهاد

ضمن عرض ادب و سلام خدمت شما برادر بزرگوارم طاعات و عباداتتان قبول در گاه حق تعالی واقع گردد انشالله وعید سعید فطر را خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و امیدوارم مولای متقیان علی ع همیشه یارو یاورتان باشد