آخرالزمان : انتقام خونین یا عرضه محبت مهدوی

یا لطیف

    حالا آن قدر آخرالزمان مهم شده که همه سعی می کنند به نفع خود آنرا تفسیر کنند . گروهی هم سعی می کنند بیشترین تحریف را به آن موعود همه ادیان نسبت دهند و چه دردناک است که گروهی از شیعیان حضرتش هم از سر بی دقتی همه ظهور حضرت را در ریختن خون از ذوالفقار حیدریش می بینند و انگاری حضرت از همان لحظه که آن ندای ملکوتی را در رکن یکانی سر می دهند ، شمشیر می کشند و فوج فوج کشته به جای می گذارند .

    انگاری قرار نیست مظلومیت از این خاندان دور گردد . حتی حالا در عصری که شیعیان به یک اقتدار نسبی رسیده اند .  انگاری حتی در این عصر که عصر تعقل و اطلاعات می باشد بسیاری از ما در هجمه عظیم اطلاعات نمی توانیم و یا در پی آن نیستیم که سره را از ناسره تشخیص دهیم و هر آنچه این جریان آزاد و البته هدفدار نامشخص برایمان آورد می پذیریم .

    سالهاست که اینگونه جا انداخته اند ، که ظهور آن موعود عزیز با خونریزی و کشتار مردمان بسیاری همراه است و حتی اربابان تبلیغاتی غرب در این میان به ساخت فیلمها و بازیهای رایانه ای  روی آوردند که مستقیما همین مضمون را القاء می کنند . متاسفانه مانند همیشه کمترین اعتراض رسمی می شود و افسوس بیشتر که حتی خیلی وقتها نه از ساخت این چنین آثاری خبردار می شویم و نه حتی بعد از آگاهی ازآن ، اطلاع رسانی خاصی می کنیم .

و می رسد آنگاه که دنیا طعم خوش زندگی در زیر بیرق راستین آزادی راخواهد چشید

    اما کافی است قدری چشم بگشائیم و ببنیم که آن ائمه راستین از روزهای ظهور چه گفته اند و حتی اگر اندکی اندیشه مان را از این طوفان اطلاعات غلط دور کنیم و با توسل و استعانت واستفاده از مکتب و سخنان همان بزرگواران می توانیم کمی به حقیقت آن روزهای وعده داده شده پی بریم .

    مگر او نواده همان پیامبر راستین (صلوات الله) نیست که در میان بدوی ترین مردمان رسالتش را اعلام کرد و تنها این ندای محبت و رحمت او بود که فوج فوج ازآن بیابان نشینان دور از تمدن را به سوی بزرگترین تمدن بشری رهنمون کرد .

    مگر او فرزند زهرای مرضیه (سلام الله علیها) نیست که شبانگاهان تا صبح برای همسایگان می گریست و آنان را دعا می کرد . 

    مگر او فرزند حیدر کراری نیست که درست همانگاه که برق چشمان حیدریش همه آن ناکثین و مارقین و فاسطین را بر زمین میخکوب می کرد ، با دیدن اشک یتیمی چشمانش نمناک می شد و پشتش از غم آن یتیم دو تا می شد .

    مگر او از خاندان مردی چون ثار الله نیست که بارها در همان روز عاشورابه منبر رفت تا حجت را بر مردمان تیره دل سپاه کوفه تمام کند . مگر حسین (علیه السلام) حتی در آخرین لحظات سعی نکرد با زبان آنان را به راه آورد ؟؟؟

    مگر امامی که آنگاه که کارنامه اعلام شیعیانش را میبیند از نگرانی حالشان به گریه می افتد می تواند اینگونه باشد که آن ناجوانمردان می گویند ؟؟!!

چقدر به دنبال کشف حقیقت روایت آخرالزمان هستیم  ؟؟؟

و تا کی باید شیعه حتی در انتقال فرهنگ انتظار تنها بماند ؟؟؟

اینها بدان معنی نیست که در آن هنگامه ظهور هیچ نبردی رخ نمیدهد . اما اگر اتفاقی هم بیافتد خیلی بعدتر از آن است که دولت عاشقی مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه و الشریف) تشکیل شده ...

انشا الله آن دولت آخرین زودتر تشکیل گردد تا طعم خوش زندگی در سایه سار یار را بچشیم و ببنیم همه آنچه غرب به نام آرماگدون به خورد جهان می دهد دروغی بزرگ بیش نیست .  

انشا الله        

/ 17 نظر / 209 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حاج علی

سلام اينهمه جد و جهد برای لوث نمودن اين واقعه مهم در حيات شيعه و خشن جلوه دادن آن نشان از ترس و وحشت اربابان قدرت جهانی از نفوذ عميق معنوی کلام و پيام حضرت ولی عصر عج می باشد . و نشان از اهميت اين واقعه عظيم . پس دعا کنیم و همصدا زمزمه کنیم که : خدا کند که بيائی

علي

سلام عليكم . مگر ممكن است فرزندي از نسل رحمت للعالمين اينگونه خشن باشد و دست نيافتني ؟!!! استاد ما مي فرمود هر كس او را ببيند عاقبت به خير خواهد شد ! خدا ما و شما را به ديدار او نائل نمايد .

چشم انتظار

دانه فلفل سياه و خال محبوبان سياه هر دو جانسوزند اما اين کجا و آن کجا سلام درست است که آخر الزمان زندگی ای متفاوت در انتظار بشر است اما تا چه تفاوتی باشد... اذا جاء نصر الله و الفتح ورايت الناس يدخلون فی دين الله افواجا کاش چشم ما هم به چنين يار مهربانی و به چنين دولتی روشن شود يا حق

باران

سلام واقعا زيبا بود، اين خاندان جز وسيله ی فيض الهی برای ما نيستند و چه راحت در برابر اين گونه صحبت ها ساکت نشسته ايم... موفق و پيروز باشيد

نرگس

سلام حالتون خوبه؟ شرمنده کرديد حاجی! ببخشيد من درگير درسا هستم کمتر ميتونم محبت دوستان رو جبران کنم ولادت آقا علی بن موسی(ع) رو هم خدمت شما و خانواده ی محترمتون تبرک ميگم زير سايه ايشون باشيد هميشه ممنونم از حضور گرمتون لطف کرديد سلام برسونيد التماس دعا يا علی يا هيچ کی

نرگس

در ضمن خسته نباشيد

آشنای غريب

سلام در ادامه شبای قبل امشب آتیشم افتاد به دامن سینه زنها ............ حتما بخونید . یاعلی مهدی ..................

آرش چاکری

سلام استاد عربيان عزيز ممنون كه اومدين پيش ما ... ما اين مطالب شما رو بايد با آب طلا بنويسيم براي آيندگان به ميراث از اين قرن بمونه در خت بي سايه با او همان نان و همان بوي غذا آپ شد

منتظر ظهور عشق

به نام حضرت دوست انسان در درون خويش تكه پاره شده است او همه ي دلش را در كاري كه مي كند نمي گذارد به همين دليل هر گز احساس آرامش و صفا نمي كند. یک چشم زدن غافل از آن ماه نباشید ... شاید که نگاهی کند آگاه نباشید از نو شکفت نرگس چشم انتظاری ام گل کرد خار خار شب بی قراری ام تا شد هزار پاره دل از یک نگاه تو دیدم هزار چشم، در آیینه کاری ام گر من به شوق دیدنت از خویش می روم از خویش می روم که تو با خود بیاری ام بود و نبود من همه از دست رفته است باری،مگر تو دست بر آری به یاری ام تا ساحل قرار تو چون موج بی قرار با رود،رو به سوی تو دارم که جاری ام با ناخنم به سنگ نوشتم:بیا بیا زان پیش تر که پاک شود یادگاری ام التماس دعا يـــــــا علــــــــي

یاسر

سلام اميدوارم که خوب باشيد از نظر لطفی که به اين حقير داريد سپاسگزارم. مطلب زيبايی بود به راستی ما امام زمان خود را چگونه شناخته ايم يا اصلا شناخته ايم نه بيشتر ما از امام زمان خود هيچ شناختی نداريم چون اگر داشتيم به طور حقيقی منتظر ايشان بوديم ولی افسوس که ما اصلا جای خالی ايشان را حساس نمی کنيم . به امید اینکه ما به جای انتظار برای انتقامی خونین منتظر محبت و عشق مهدوی باشیم. خيلی دعا کنيد.