آغاز فرجت

 

یا لطیف

مولایم باز دلم گرفته


 باز در دل تمنای آمدنت دارم و در عمل یارای یار بودنت را ندارم .


هیچ نمی دانم چرا نمی خواهم فرجت از دلم آغاز شود . انگاری می خواهم فرار کنم ازاین واقعیت که ظهورت از دلم باید آغاز شود . امان از این بند های محکم دنیا که سخت بر پاهایم  بسته ام و نمی گذارند تا به سویت بیایم .  مولایم چرا برای آنکه در دلم فرجت رخ نداده ندبه نمی کنم.

          دستان ملتمس و دلهای مردد

 

مولا جان نگرانم !!!


 می دانم این سینه لیاقت مقدمت را ندارد ، اما این را هم خوب می دانم که بزرگترین گام برای ظهورت پاک کردن این دل است که اگر این وجود حقیر پاک شود و آماده آمدنت باشد .

 میدانم که می آیی . . .

   حتی اگر بر عالمیان رخ ننمایی ، می آیی و قدم بر دلم می نهی و کاش زودتر این را بفهمیم که بزرگترین نشانه ظهورت دل آماده یاریت داشتن است .


مولاجان !!!


اگر این دلهایمان به دنبال فرجت باشند و در کعبه دل فرجت را ببینند آنگاه چه زود خواهد بود که عالمیان ندایت را از آن رکن کعبه می شنوند و دیگر در دل همه جای می گیری .

/ 22 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامانی هستی

http://1madar.com سلام . گاهی هيچ حرفی برای گفتن در مقابل حسی که از درون بر ميخيزد وجود ندارد که سکوت خود گويای هزاران حرف است . پس در مقابل دلنامه ات سکوتی عميق مرا فرا ميگيرد و باز ميخوانم و ميخوانم تا بر جانم بنشيند .

شقايق

يا مهدي ادركني

همسر يك نويسنده

كي شود كز تو بيايد خبري مهدي جان برسد اين شب ما را سحري مهدي جان دوست عزيز مناجات شما حاكي از . ولايت خواهي شماست . اميدوارم همواره در پناه حضرتش ،روز به روز به سربازبودنش نزديكتر شويم.

همسر يك نويسنده

[به نيت 14گل سرخ آفرينش14صلواتگل]

خادم المهدي

باسلام در صورت امکان لینک سایت ما را هم در سایت خود قرار دهید . ما نیز این کار را می کنیم . باتشکر http://www.montazerin.ir در ضمن اگر دوست داشتي به ما هم سر بزن .

داداش کوچيکت

آقا جان . اگر حجاب ظهورت وجود پست من است دعا نما که بميرم چرا نميايی ؟؟؟ داداش جان خيلی دعامون کن

عبد عاصی

بسم رب المهدي امام صادق عليه السلام : شفاعت ما شامل كساني كه نماز را سبك بشمارند نمي شود. امام صادق عليه السلام : هيچ عملي در روز جمعه بهتر از صلوات نيست. شهادت امام جعفر صادق عليه السلام بر شما و خانواده محترمتان تسليت باد. انشاالله از شاگردان واقعي مکتب جعفري باشيم و از منتظران راستين آقا صاحب الزمان عج الله و تعالي فرجه الشريف التماس دعا ------------------------------- اللهم عجل لوليک الفرج اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

احمد

سلام ممنونم که ديگه اون ورا نميايی ------------------------------------------------ چه جمعه ها که يک به يک غروب شد نيامدی چه بغضها که در گلو رسوب شد نيامدی تمام طول هفته را در انتظار جمعه ام دوباره صبح . ظهر . عصر . غروب شد نيامدی -------------------------------------------------- بسيار زيبا بود

جان فدای رهبر

رفقا بیاین با هم قدر علی رو بدونیم تا دم آخر باهاش همه بسیجی بمونیم خون تو گا مونو هدیه به رهبر بکنیم پای عشقش با همه سختی هامون قهر بکنیم ما دیگه نمی ذاریم دست های تو بسته بشه مثل حیدر دل تو از امتت خسته بشه مثل سلمان و ابوذر در خونه ات می شینیم آخه تو چهره تو تصویر حیدر می بینیم وقتی تو حرف می زنی اشک های ما جاری می شه اگه تو گریه کنی زخم دلا کاری می شه همه امت تو فدای تو خامنه ای جون می دیم برای یک ندای تو خامنه ای دوست عزیز سلام علیکم احوال شما ؟ وبلاگتون بسیا ر دبسیار زیباست خیلی خوشحالم که با وبلاگتون آشنا شدم انشالله اجرشو از امام زمان بگیرین با تبادل لینک موافق هستید به امید موفقیت روز افزون دکتر احمدی نژاد و خدمت گذاران صدیق نظام خوشحال می شم اگه به من هم سری بزنید موفق باشد و التماس دعا

ساحل افتاده

سلام و ادب آری برای همه مان چنین است. کاش ظهور در دل را بپذیریم! کاش آماده اش باشیم. التماس دعا