یا لطیف

 مولا جان بارها در کلام وحی خواندیم که خدا را یاد کنیم تا خداوند ما را به یاد آورد . حال مگر شما ولی الله نیستین و مگر ولی الله محل بروز صفات باریتعالی نیست .

      سوره مبارکه بقره- آیه شریفه 152

 یا ابن الحسن عمری است صدایت می کنیم .

                                                           عمری است ...

مولا جان !!!

     می دانم که می دانی بار ها شما را یاد کرده ایم . شاید بسیاری از دفعات آن از سر حل مشکلات روز مره زندگی بوده و کمتر باری از سر درد فراق شما بوده و نگرانی تا‌خیر در ظهورتان ... . اما مولای خوبم شما که از خاندان کَرَم هستید و خود بهتر می دانی که همه همت ما همین است . خودت لطفی نما وکم مارا با کَرَمت عجین نما تا برکتی دیگر گیرد و گرنه مارا کو لیاقت خواندن نام شما ... .

مولا جان !!!

    آخرین شب جمعه ماه پر لطف شعبان است و صدای آنانی که کمیل می خوانند را می شود شنید و همه شاد یشان این است که در بهترین حال فرج شما را بخواهند ...

 مولا جان !!!

     شب جمعه است و همه تهجدکنندگان در گوشه گوشه عالم چه چیز بگویند در خاتمه دعایشان جز اللهم عجل لولیک الفرج ؟؟؟همه آنان که تا سحر به ذکر مشغولند در آنهنگام که خود را در آستانه رحمت حضرت حق می بینند چه بخواهند جز فرج شما ؟؟؟

 مولا جان !!!

    شب جمعه است . شبی که با کمیل شروع می شود و با ندبه بر شما تمام می شود و آنگاه که صبح می شود و آنان که از سحر ندبه خوانده اند همه آرزویشان شنیدن همان صدای قدسی است که می فرماید :

أنا بَقیه الله إن کنُتم موُمنین

 آیا آنگاه که صبح شود صدایت را می شنویم ؟؟؟

                                                                             آیا شود ؟؟؟؟ 

مولا جان خودتان دستی بیرون آرید و دعایی کنید بلکه این شب با فرجتان صبح شود ...

                  چیز دیگری می توان گفت ؟؟؟

جمعه ۱۳۸٦/٦/۱٦ساعت ۳:٥٠ ‎ق.ظ توسط کمیل نظرات ()