یا لطیف

مولا جان !!

رجب از نیمه گذشت و ما انگاری هنوز حتی نیم قدمی نزدیکتر نشدیم . خدایا ما را چه شده ؟مگر رجب ماه بندگانت نیست ؟چقدر همتمان کم است ؟ یاریمان نما و دستمان بگیر مگر شما از خاندانی نیستید که بیشترین کرمتان برای فقیرترین ها بوده و بیشترین محبتتان برای یتیم ترین ها . حال مولا جان چه کسی فقیر تر از ما سراغ داری ؟ چه فقری بد تر از فقر معرفت و محبت اصیل به شما ؟مگر فقری بالاتر از این هم هست ؟

مولا جان !!

شما که خود می دانی ! در این ماه خوبان چقدر دستمان خالی است ؟؟چقدر سرهایمان پائین است وچقدر دلمان می خواهد بیشتر رنگ و بوی خدا بگیریم . دستهایمان را ببین که چگونه دراز شده ؟مولا جان می دانم که روی برنمی گردانی؟!هر چند که شرمساریم .


                 مولا جان این دستها در آنچه می گویند صادقند ...

 

مولا جان !!

مگر تنهاییمان را در عصر واپسین نمی بینی؟؟ کجا وکی بشر  اینگونه تنها و بی کس بوده ؟چقدر نوع بشر احساس تنهائی می کند و مگر شما ولی الله نیستید ؟؟ ولی خدا یاریمان نما و دستی بر سرهای از شرم افکنده مان بکش .

مولا جان !!

چقدر سخت است که مهربانترین انسانها را بیازاری . همو که هر آن رفتار پر معصیت ما را می بیند و از کنار بی ادبی و بی معرفتیمان می گذرد . کاری که پیامبران اولوالعزم هم با پیروانشان نکردند وآن هنگام که نامه اعمالمان را به دستهای مهربانت می سپارند ، اشک می ریزی و برایمان دعا می کنی و از خداوند می خواهی که از اعمال خودت برای شیعیانت بگذارند  . . .

مولا جان !!

با این همه شرم باز هم چه پر مدعا به سراغت می آیم . چه کنیم که کرم شما و اجداد بزرگوارت آنچنان در جانمان نفوذ کرده که آنی نمی توانیم به آن امید نداشته باشیم .

یاابن الحسن باز هم چشم به درگاه پر کرمتان داریم یاریمان نما که قدری از معرفت رجبیون نصیبمان شود .

------------------------------------------------------------------------------------------

این هم هدیه کوچکی برای دوستان . دعای ماه رجب با صدای دکتر محمد اصفهانی

 

 

سه‌شنبه ۱۳۸٦/٥/٩ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ توسط کمیل نظرات ()