بسم الرب الحسین


... وچه زود می رود ودر ابدیت تاریخ گم می شود .اما چه گم شدن پیدایی . چه راحت همیشه تاریخ انها را تشخیص میدهد وچه خوب بشر بر جای پای تاریخ قدم نهاده است .انگار بیرق های یزیدیان وحسینیان برافراشته است واین من وتو ایم که در جولا نگاه انتخاب قرارگرقته ایم .

هیچ شده از خود بپرسیم که در کجای این حماسه همیشه تکرار شونده تاریخ قرار داریم و در زیر بیرق که ایستاده ایم ؟؟‌ آیا هیچ می دانیم کربلا در ساده ترین بیان اتمام حجتی بر بشر است . تلنگری وحشتناک و بزرگ که در آن عزیزترین بنده خدا با جگر گوشه هایش قربانی اتمام حجت خداوند شدند و از این روست که حسین ثار الله است و چون خداوند فرای مکانها و زمانهاست و لذا حسینش هم فرای مکانها و زمانهاست و اینجاست که :
 

 

 

کل یوم عاشورا کل ارض کربلا

    و دانی که رسیدن به معرفت واقعی این عبارت چه دشوار است که اگر رسیم هر آن می بینیم : تیری که به سوی حنجر اصغرش می رود و خواهیم دید چشمان اسب اکبرش را که پر از خون مبارک فرزند حسین شده و اوراچه بی امان مستقیم به میان اردوگاه یزیدیان می برد و می بینیم که قاسمش لباس رزمی پوشیده که بر اندامش بسی بزرگ است و عباسش را که با لبی تشنه از میان دریای فرات بیرون می آید و اضطرار زینبش در بالای تل که می نگرد بر لحظه لحظه عاشورا .

آری دم به دم اینان را می بینیم و چه سخت است دیدن و باید شکر کرد برکلام آن معصوم که فرمود خداوند پرده ای بر دلهای شیعیان و محبین ابا عبد الله قرار می دهد تا حقیقت واقعی عاشورا را نبینند زیرا که تاب دیدن آن را ندارند.

 

یاعلی مدد

التماس دعا

 

جمعه ۱۳۸۳/۱٢/٧ساعت ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ توسط کمیل نظرات ()
تگ ها: سید الشهدا