هواللطیف 

میلاد فرخنده ستاره ای دیگر از آسمان ولایت
حضرت امام علی النقی

مبارک باد .

 

 

    ایام خیلی خاصی بین دو عید عزیز در ماهی مبارک که مسلما همه رو به یاد زیارت خانه خدا میندازه برا همین به یاد اونجا مطلبی رو که پارسال کنار خانه خدا نوشته بودم و برا اون حال و هوا ست رو دوباره می نویسم  البته در چند قسمت انشاء الله قسمت هممون بشه مکرر .

     ساعت 11:45 دقیقه شبه و الان داخل مسجد الحرام و روبروی کعبه نشستم . کعبه با چرخش دائمی حجاج به دورش که انگاری هیچ وقت تمام نمی شود. حجاج با این تفاوتهای نژادی و عقیده ای از فرق مختلف شیعه و سنی که همه بر طواف بر این خانه می کوشند . خیلی عجیبه که این سعی برای اثبات وحدانیت خدا و اثبات لا اله الا الله اینگونه انجام می شود این حالت فضایی بسیار ملکوتی را ایجاد می کند و باعث می شود که حس کنی تمام کائنات با تمام ذرات به گرد این خانه می چرخند و تمام ذرات مشغول نیایشند . انگاری می بینی فرشتگان را که از اینجا تا بیت المعمور همگی در طوافند. نکته جالب اینکه اینجا هیچ جنسیتی مطرح نیست وتنهابندگی و انسانیت است که می درخشد و تنها بندگی ها است می ماند و این است مصداق واقعی(ان اکرمکم عند الله اتقکم ).
 

فعلا یا علی

 

دعامون کنید

 

دوشنبه ۱۳۸۳/۱۱/٥ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ توسط کمیل نظرات ()

هو اللطیف

سلام
 

و امروز همان روزی است که خداوند قرار داد تا قربانی کنبم هرآنچه را که پایمان را بیشتر بند می کند بر این دنیا .انگاری همه آن رویدادها- آن ابراهیم و فرزندش – آن کارد که نمی برید –همه و همه فقط از این رو بود که به خود نهیب زنیم که هان  چه میکنی؟؟!!

 این همه بند بر این قفس تنگ ز چه رو می زنی . و باز هم کرامت خداوند که در آن لحظه گوسفندی را فرستاد تا ما هم قربانی کنیم   به رسم آن پیامبر بزرگ همه نفسانیاتمان را....

یا علی  .  

 

جمعه ۱۳۸۳/۱۱/٢ساعت ٧:۱۸ ‎ب.ظ توسط کمیل نظرات ()
تگ ها: مناسبتها